top of page

Konaklama

Otel odalarının konsept ve dekorasyonunu 360° sanal tur ile fotoğrafın ötesine, gerçekliğe taşıyın.

Çok Kolay Kullanım...

Webden, mobilden Whatsapp'tan... Aplikasyon veya yazılım gerektirmeden paylaşmak ve gezmek çok kolay.

Gerçekçi
Görsellerdeki tüm detaylar yalın ama etkileyici bir şekilde gerçek renkler ve mekan derinliği ile gösterilmelidir. Misafirlerinize tesisinizin tüm alanlarını en şeffaf şekilde sunun.

Online Rezervasyon
Yurt içi ve yurt dışı misafirlerinize istedikleri, içinde gezerek deneyimledikleri, manzarasını en çok beğendikleri oda için hemen o anda rezervasyon yapma fırsatı sunun. 

 


Güçlü Pazarlama
Acentelere ve satış ekiplerine müşterileri etkileyecek çok güçlü bir pazarlama aracı sağlayın. Tanıtımlarınız farklılaşarak, güçlensin. 

Gerçekçi
Görsellerdeki tüm detaylar yalın ama etkileyici bir şekilde gerçek renkler ve mekan derinliği ile gösterilmelidir. Misafirlerinize tesisinizin tüm alanlarını en şeffaf şekilde sunun.

Öne Çıkar
Tesisinizin özellikleri, konumu, manzarası, oda detayları ve olanaklarını içerik, görsel, video ile destekleyin. Bırakın etiketlerle 3 boyutlu sanal tur tesisinizi anlatsın.

Dikkat Çekin
Misafirleriniz yaşayacakları deneyimi satın alma kararı aşamasındayken, dikkat çekin ve tesisi iki boyutlu fotoğraflarla değil,  360 derece gezdirin. 


 

Donanım ve Yazılım Gereksinimi Yok
Her zaman, her yerde, her tarayıcıda ve her cihazda erişim kolaylığı ile misafirlerinize rahatça konaklayacakları odalarını gezme imkanı sağlayın.

Tesisinin tamamını sanal tur ile gezdirilebilir hale getiren Ela Quality Resort dijital pazarlamanın gücünü kullanarak, misafirlerine yaşatmayı vadettiği tüm güzellikleri keşfetme imkanı sunuyor.

Konaklama alternatiflerinin şeffaf şekilde sunulması, misafirlerin doğru tercih yapmalarına ve beklentiyle örtüşen sonuçlar için önemli katkı sağlıyor.

Web sitesi, sosyal medya gibi tanıtım sayfalarına sanal tur linkini ekleyerek misafirlerinin konaklamak isteyeceği odayı gezerek seçmesini sağlıyor. 

Tanıtım amaçlı yazılan bilgilerin gerçekliğini artık etkileyici bir şekilde sunuyor. (Görsele tıklayarak orjinal sayfaya gidebilirsiniz.)

Göl_Evi_case_study_görseli.png

Tüm oda, süit ve villaları gezmek için tıklayınız.

Konaklama

Özel konsept ve şık dekorasyonuzu fotoğrafın ötesine, gerçekliğe taşıyın.

Eğlence & Aktivite

Misafirlerinize eğlenceli aktiviteler yaşatacağınız mekanların, eşsiz atmosferini keşfetme imkanı verin.

SPA

Konuklarınızı Spa'nın büyülü dünyasında, beden ve ruh dengesi için maceraya çıkmaya ikna edin.

Konferans & Toplantı

Toplantı, kongre ve organizasyonlar için en ideal ev sahibi olduğunuzu kanıtlayın.

bottom of page