top of page

Eğlence & Aktivite

Otelin eğlenceli aktivitelerini ve deneyim yaşatacağınız mekanları 360° sanal tur ile keşfetme imkanı verin.

Etiketli İçerik Paylaşımı...

Mekandaki önemli özellikleri, aktarmak istediğiniz bilgileri doğrudan etiketleme yöntemi ile göz önüne çıkarabilirsiniz.

360° Deneyim 
Misafirlerinize müziğin, dansın, muhteşem partilerin ve gün boyu süren harika sürprizlerin keyfini çıkaracakları mekanları  fotoğraflarla değil,  360 derece deneyimletin. 
 

Güçlü Pazarlama
Acentelere ve satış ekiplerine müşterileri etkileyecek çok güçlü bir pazarlama aracı sağlayın. Tanıtımlarınız farklılaşarak, güçlensin. 

Dijital Sunum
Artık fotoğraf ve videolar internet kullanıcıları için yeterli gelmiyor.  Sunumlarınızı dijital ortama taşıyın, etkileyici gerçekçi bir deneyim yaşatın. 

 


Kolay Paylaşım
Potansiyel ziyaretçileriniz ile webden, mobilden, whatsapp'tan aplikasyon veya yazılım gerektirmeden paylaşmak ve gezmek çok kolay.

Online Rezervasyon
Yurt içi ve yurt dışı misafirlerinize içinde gezerek deneyimledikleri, aktivitelerini en çok beğendikleri tesis için hemen o anda rezervasyon yapma fırsatı sunun. 


Rakiplerinden Farklılaş
Dijital pazarlamanın gücünü kullanarak, beklentileri aşın, rakiplerinizden farklı bir strateji ile tesisinizin tüm güzelliklerini keşfetme imkanı verin. 

Tesisinin tamamını sanal tur ile gezdirilebilir hale getiren Ela Quality Resort dijital pazarlamanın gücünü kullanarak, misafirlerine eğlence ve aktivite alanlarının tüm güzelliğini keşfetme imkanı sunuyor.

Eğlence ve aktivite alternatiflerini, en şeffaf şekilde sunup, en doğru tercihi misafirlerinin yapmasına olanak sağlıyor. 

Q City Cover.png

Web sitesi, sosyal medya gibi tanıtım sayfalarına sanal tur linkini ekleyerek misafirlerinin eğlence ve aktivite zamanlarını geçirecekleri mekanların, atmosferini gezerek keşfetmesini sağlıyor. 

Tanıtım amaçlı yazılan bilgilerin gerçekliğini artık etkileyici bir şekilde sunuyor. (Görsele tıklayarak orjinal sayfaya gidebilirsiniz.)

Fitness_site_kullanımı.png

Konaklama

Özel konsept ve şık dekorasyonuzu fotoğrafın ötesine, gerçekliğe taşıyın.

Eğlence & Aktivite

Misafirlerinize eğlenceli aktiviteler yaşatacağınız mekanların, eşsiz atmosferini keşfetme imkanı verin.

SPA

Konuklarınızı Spa'nın büyülü dünyasında, beden ve ruh dengesi için maceraya çıkmaya ikna edin.

Konferans & Toplantı

Toplantı, kongre ve organizasyonlar için en ideal ev sahibi olduğunuzu kanıtlayın.

bottom of page