top of page

Konferans & Toplantı

Toplantı, kongre ve organizasyonlar için en ideal ev sahibi olduğunuzu 360° sanal tur ile gösterin.

Fotoğraf Çekimi...

Mekanlarda bir çok açıdan 360° yüksek çözünürlükte çekim yapıldığından, katalog çekimi için tekrar fotoğraf çektirmeye gerek kalmaz.

Her An, Her Yerden Erişim
Konferans ve toplantı salonlarınızı sunumlara, çeşitli pazarlama aktivitelerine yanınızda götürün. Fotoğraflarla yetinmeyin, İster VR Gözlük ile, ister Mobil Telefon, Tablet veya Bilgisayardan kolayca erişin.


Öne Çıkar
Konferans ve toplantı salonlarının  özellikleri, konumu, manzarası,  detayları ve olanaklarını içerik, görsel, video ile destekleyin. Bırakın etiketlerle 3 boyutlu sanal tur onu anlatsın.

Google Maps Gösterimi
Tesisinizin sanal turunu Google Maps'e ekleyelim, Google aramalar da dahil olmak üzere, 360 derece fotoğraflar ile potansiyel misafirlerinize erişiminiz artsın. 


Zamandan Tasarruf
Yeni başlayan personele tüm konferans ve toplantı odalarını fiziksel olarak gezdirmeden sanal tur ile oryantasyon eğitimi verin. Hızlı adaptasyon ile zamandan büyük tasarruf sağlayın.

İnteraktif Bilgi Paylaşımı
Konferans ve toplantı salonlarının  teknolojik altyapısı, ekipman zenginliği, farklı sınıf düzenlerini  ve detayları sanal tur içerisinde interaktif paylaşın.


Rakiplerinden Farklılaş
Dijital pazarlamanın gücünü kullanarak, beklentileri aşın, rakiplerinizden farklı bir strateji ile konferans ve toplantı salonlarının kalitesini keşfetme imkanı verin.

Tesisinin tamamını sanal tur ile gezdirilebilir hale getiren Ela Quality Resort dijital pazarlamanın gücünü kullanarak, misafirlerine teknoloji ve konforu ön planda tuttuğu konferans ve toplantı salonlarını keşfetme imkanı sunuyor.

Konferans ve toplantı salonlarını, en şeffaf şekilde sunup, en doğru tercihi misafirlerinin yapmasına olanak sağlıyor. 

Web sitesi, sosyal medya gibi tanıtım sayfalarına sanal tur linkini ekleyerek misafirlerinin her çeşit toplantı ve organizasyon ihtiyaçlarını teknik altyapısı ve ekipmanları ile en iyi şekilde karşılayacağını hissettiriyor.

Tanıtım amaçlı yazılan bilgilerin gerçekliğini artık etkileyici bir şekilde sunuyor. (Görsele tıklayarak orjinal sayfaya gidebilirsiniz.)

Kongre merkezi site kullanimi.png

Konaklama

Özel konsept ve şık dekorasyonuzu fotoğrafın ötesine, gerçekliğe taşıyın.

Eğlence & Aktivite

Misafirlerinize eğlenceli aktiviteler yaşatacağınız mekanların, eşsiz atmosferini keşfetme imkanı verin.

SPA

Konuklarınızı Spa'nın büyülü dünyasında, beden ve ruh dengesi için maceraya çıkmaya ikna edin.

Konferans & Toplantı

Toplantı, kongre ve organizasyonlar için en ideal ev sahibi olduğunuzu kanıtlayın.

bottom of page