3 Boyutlu

Sanal Tur

Sunumlarınızı dijital ortama taşıyın, etkileyici bir deneyim yaşatın.

Artık müşteriler araştırmalarını ve ilk ziyaretlerini online gerçekleştiriyorlar. Bu nedenle mekanınızın tüm özelliklerini, konsept, kalite, şıklığını ve rakiplerinizden sizi ayrıştıran detayları müşterinize etkileyici bir şekilde hissettirebilir ve o an oradaymış gibi deneyimlemesini sağlayabilirsiniz.

Her yerden erişim kolaylığı sayesinde sizi arayan her müşteriye sunum yapabilir ve taleplerine göre anlık çözümler önerebilirsiniz.

Mekan içinde farklı noktalardan Matterport kamerası ile çekilmiş 360° fotoğraflar, özel geliştirilmiş yazılım teknolojisiyle birleştirilerek, 3 boyutlu gezilebilir bir modele dönüştürülüyor.

VR (sanal gerçeklik) başlığı ile de gezilebilir.

 

Etkileyici Deneyim

Mekan içinde kolaylıkla gezinin. Ardından 3D izometrik görünüm için “Maket Görünümü” veya "Kuş Bakışı" görünüme tıklayarak geniş açıyla bakın. 

Kolay Navigasyon

Basit, “oyun benzeri” arayüz, doğal olarak bir alanda ilerlemenizi sağlar. Sezgisel kontroller, klavye kısayolları ve hatta sanal gerçeklik ile her santimini tamamen keşfedin!

Kolay Paylaşım

Bir link veya embedded kod ile 3D modeliniz sorunsuz bir şekilde web sayfalarınıza eklenebilir. Whatsapp'tan paylaşılabilir ve İndirme veya eklenti gerekmez.

Neden Matterport?

Hızlı ve Güvenilir Çözüm

Tridi Medya mekanın büyüklüğü fark etmeksizin ihtiyaca yönelik çözümler geliştirir. Düşük maliyetli, garantili ve güvenilir bir çözüm ortaklığı taahhüt eder.

Satış Sonrası Destek

360° ve VR projelerinde çekimler bittikten ve iş tesliminden sonra da hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin yaşayabileceği teknik sorunları çözüyor, çekimlerin kullanımları konusunda fikir ve uygulama desteği veriyoruz.

XL Mekan Çekim Tecrübesi

200 noktadan büyük çekimler ekstra uzmanlık ister. Fabrikalar, showroomlar, büyük ölçekli projelerin çekim sırasında yaşanabilecek zorlukları önceden tahminleyebilmek tecrübe gerektirir. 

Neden Tridi Medya?
Tridi Medya son 1 yılda
86.000+ m2 alan taramıştır
ve 11.000'den fazla noktadan
çekim gerçekleştirmiştir.

01 Eylül 2019 Proje Planlama verilerine istinaden.

Tridi Medya Matterport Hizmet Sağlayıcısı ve Google Street View

Güvenilir Profesyoneller Üyesidir

✆ 0212 535 50 50

✆ 0532 272 08 09

©2019 by Tridi Medya Prodüksiyon Ajansı.